Run for Peace Warszawa – Jerozolima

1005604289

Run for Peace – WARSZAWA

  1. Dzień 16.03 – Środa:   Przylot i zakwaterowanie w Jerozolimie.
  2. Dzień 17.03 – Czwartek:  Poranny rozruch. 9.30 śniadanie; 10.30 zapoznanie się z trasą maratonu; odbiór numerów startowych. 11.15 Wyjazd do Jerozolimy. Przejazd na Górę Oliwną – punkt widokowy. Zejście do jednego z najciekawszych obiektów sakralnych wschodniej Jerozolimy – Bazylika Agonii, kościół Wszystkich Narodów. Wejście na Stare Miasto. Wizyta pod Ścianą Płaczu. Wejście na Wzgórze Świątynne. ( Jeśli tylko będzie to możliwe z powodów bezpieczeństwa). Przejście muzułmańską i chrześcijańską dzielnicą pod bazylikę Bożego Grobu. Czas wolny. Dla chętnych spacer na nowe miasto i przejście przez Mea Szarim. Kolacja.
  3. Dzień 18.03 – Piątek:  Śniadanie. Przejście na start maratonu. Udział w Maratonie. Kolacja i nocleg.
  4. Dzień 19.03 – Sobota: Śniadanie. Przejazd nad Morze Martwe. Odpoczynek na plaży Neve Midbar, potem przejazd do Jerycha. Kolacja w Jerychu. Przejazd do hotelu.
  5. Dzień 20.03 – Niedziela: Poranny rozruch. Śniadanie. Przejazd do Tel Awiwu. Spacer po mieście – możliwość odwiedzenia Karmel Bazar; odpoczynek na plaży dla chętnych. Przejazd do Jaffy, zwiedzanie miasta – spacer trasą zodiaku. Czas wolny. 17.30 Kolacja i przejazd na Lotnisko.

Cena pakietu wynosi 390 USD

Cena zawiera: Transfer z i na lotnisko; Nocleg w 3 gwiazdkowym hotelu, zwiedzanie według programu. 5 kolacji i 5 śniadań

 Cena nie zawiera: Pakietu startowego; Biletu lotniczego, Wydatków własnych