Run for Peace Katowice – Jerozolima

Fenix for Peace – Katowice

  1. Dzień 30.03: Przylot i zakwaterowanie w Betlejem.
  2. Dzień 31.03: Poranny rozruch. 9.30 śniadanie; 10.30 zapoznanie się z trasą maratonu; odbiór numerów startowych. 11. 15 Zwiedzanie. Wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego i w Grocie Mlecznej. Przejazd na Pole Pasterzy. Przerwa na lunch (możliwość wyboru różnych lokalnych przysmaków shawerma, falafel). Czas wolny na starówce Betlejem. 7.30 Kolacja pasta party dla całej grupy biegowej w hotelu.
  3. Dzień 01.04: Śniadanie. Przejście na start maratonu czyli pod bazyliką Narodzenia Pana Jezusa. Udział w maratonie. Powrót do hotelu odpoczynek. Obiadokolacja w hotelu. Przejście na imprezę kończącą maraton.
  4. Dzień 02.04: 9.00 Śniadanie. Przejazd nad Morze Martwe. Postój na poziomie morza, wspaniale położonym miejscu na Pustyni Judzkiej. Relaksująca kąpiel w Morzu Martwym. Przejazd do Jerycha najstarszego miasta na świecie. Obiadokolacja.
  5. Dzień 03.04: 9.00 Śniadanie – szwedzki stół 10.00 Wyjazd do Jerozolimy. Przejazd na Górę Oliwną – punkt widokowy. Zejście do jednego z najciekawszych obiektów sakralnych wschodniej Jerozolimy – Bazylika Agonii, kościół Wszystkich Narodów. Wejście na Stare Miasto. Wizyta pod Ścianą Płaczu. Wejście na Wzgórze Świątynne. ( Jeśli tylko będzie to możliwe z powodów bezpieczeństwa). Przejście muzułmańską i chrześcijańską dzielnicą pod bazylikę Bożego Grobu. Czas wolny. Dla chętnych spacer na nowe miasto i przejście przez Mea Szarim. Powrót do Betlejem. Kolacja. Transfer na lotnisko, wyjazd.

Cena pakietu: 350 USD

Pakiet zawiera:Transfery na i z lotniska; Zakwaterowanie w 4 **** hotelu; Opieka polskojęzycznego przewodnika na miejscu; Pakiet startowy; Ubezpieczenie;

Orientacyjny koszt przelotu liniami Wizz Air w zależności od dostępności miejsc ok 1300 PLN